Vagyonés érdeknyilatkozatok a 176/2010. számú Törvény alapján:

Adminisztratív tanács:

Antal Renáta

Bíró Kinga

Dr. Bokor Martin

Lányi Szabolcs

Dr. Lázár Cecilia-Erzsébet

Máthé Árpád

Szabó Gyula

Dr. Tar Gyöngyi

Zonda Erika - elnök

 

Igazgatótanács:

Dr. Konrád Judith - menedzser

Dr. Melles Orsolya - orvosigazgató

László Botond - pénzügyi-számviteli igazgató

Szekeres Ildikó - ápolási igazgató

 

Osztályvezető orvosok:

Dr. Albert Claudiu - Urológia osztály

Dr. Balogh Csaba-István - Kardiológia osztály

Dr. Bartha István - Aneszteziológia és Intenzív Terápiás Osztály

Dr. Bodó Pál - Szemészeti osztály

Dr. Burszán-Barabás Andrei - Röntgen és Képalkotó Laboratórium

Dr. Csíki Éva Klára - Ideggyógyászati osztály

Dr. Dombi István Levente - Tüdőgyógyászati osztály

Dr. Domokos Lajos-Csaba - Elmegyógyászat osztály

Dr. Ferenczi Gabriella - Szentegyházi Egészségügyi Központ

Dr. Fodor István - Fül-orr-gégészeti osztály

Dr. Füstös Annamária - Újszülöttgyógyászati osztály

Dr. Galaczi Zsuzsanna - Bőrgyógyászati osztály

Dr. Holló Gergely - Onkológia osztály

Dr. Hompoth György - Szülészet-nőgyógyászati osztály

Dr. Hompoth Timea - Rehabilitáció, fizioterápia és balneológia osztály

Dr. Iurcsuk Olga - Kórbonctan, kórszövettan

Dr. Jankó Alexandru - Általános sebészeti osztály

Dr. Kacsó Jolán - Sürgősségi Betegellátó Egység

Dr. László Zsuzsánna - Belgyógyászati osztály

Dr. Molnár Szabolcs - Egészségügyi laboratórium

Dr. Sîngeorzan Sergiu - Egészségügyi Ellátással Összefüggő Fertőzéseket Megelőző Egység

Dr. Sinkó János - Megyei Törvényszéki Orvostan

Dr. Szántó András - Ortopédia-traumatológia osztály

Dr. Szécsi Csilla - Fertőző osztály

Dr. Törzsök Anikó - Gyermekgyógyászati osztály

Veres Sarolta - Gyógyszertár

Dr. Vitos Attila - Gasztroenterológia osztály

 

Volt osztályvezető orvosok:

Dr. Ambrus Irén - Fertőző osztály

Dr. Antal M. Monica - Tüdőgyógyászati osztály

Dr. Duplenschi Mária Magdolna - Szentegyházi Egészségügyi Központ

Dr. Erőss Mária - Rehabilitáció, fizioterápia és balneológia osztály

Dr. Incze Emese - Ideggyógyászati osztály

Dr. Holló Tünde-Mária - Szülészet-nőgyógyászati osztály

Dr. Mureșan Alexandru - Gyermekgyógyászati osztály

Dr. Varga Péter - Intenzív terápiás osztály

 

Osztályos főasszisztensek:

Almășan Claudia Corina - Urológia műtő 

Amza Éva - Rehabilitáció, fizioterápia és balneológia osztály

András Edith - Gyógyszertár

Antal Kinga - Intenzív terápiás osztály

Bálint Zsuzsánna - Szemészeti osztály

Bartha Éva - Ortopédia-traumatológia osztály

Benedek Katalin - Ortopédia műtő

Bujor Erzsébet - Kardiológia osztály

Czikó Mária - Urológia osztály

Domokos Rozália-Ildikó - Általános sebészeti osztály

Ferencz Ildikó - Ideggyógyászati osztály

Gáll Enikő - Tüdőgyógyászati osztály

Hompoth Erika-Zsuzsa - Elmegyógyászati osztály

Iuga Claudia - Kórbonctan, kórszövettan

Jakab Annamária - Belgyógyászati osztály

Jakab Mihaela - Szülészet-nőgyógyászati osztály

János Katalin - Sterilizáló központ

Maftei Marina - Egészségügyi Ellátással Összefüggő Fertőzéseket Megelőző Egység

Márk Katalin - Újszülöttgyógyászati osztály

Molnár Krisztina - Szentegyházi Egészségügyi Központ

Nagy Éva Mária - Onkológia osztály

Nagy István - Egészségügyi laboratórium 

Pál Carolina - Fül-orr-gégészeti osztály

Panțuru Marinela - Transzfúziós részleg

Péter Anna-Mária - Sürgősségi Betegellátó Egység

Simota Sivani Estela - Bőrgyógyászati osztály

Suciu Claudia-Maria - Gasztroenterológia osztály

Szentes Mónika - Megyei Törvényszéki Orvostan

Tamás Márta - Sebészeti műtő

Tamás Sidonia - Röntgen és Képalkotó Laboratórium

Tamás Zita - Gyermekgyógyászati osztály

Veress Rozália - Fertőző osztály

 

Volt osztályos főasszisztensek:

Holló Olga - Bőrgyógyászati osztály

Kiss Gyöngyi - Szülészet-nőgyógyászati osztály

Márton Emese - Szemészeti műtő

 

Irodavezetők:

Ambrus Előd - Könyvviteli osztály

Balázs Katalin - Humán erőforrás osztály

Bálint Béla - Informatika osztály

Bálint Incze Csilla - Bérszámfejtési osztály

Császár Erika - Beszerzés osztály

Csukás Adrienne - Orvosi műszerkarbantartó egység

Dandu Zsuzsa - Statisztikai osztály

Fekete Klára - Személyzeti osztály

Fülöp Enikő - Minőségmenedzsment osztály

Gál Kálmán - Szállítási osztály

Jankó Barna - Audit osztály

Károly Zita - Mosoda

Kiss Edit - Közönségkapcsolatok

Mezei György - Adminisztráció

Stekbauer Zsombor Norbert - Közbeszerzési osztály

Szilágyi Szabolcs László - Audit osztály

Veres Iosif - Technikai osztály

 

Volt irodavezetők:

Gálfi Terézia - Minőségmenedzsment osztály

 

Űrlap:

Vagyon- és érdeknyilatkozat űrlap

Menu